Blog

Genel Kredi Başvurusu Hakkında

Kredi hakkında sizlere kısmi bilgilendirmek vermek istiyorum şartlar uygun ise www.borctransfer.com veya tarafımızdan sizi arayarak beraber form doldurarak sizlere yardımcı olabiliriz

KREDİ DANIŞMANLIK olarak bireysel kişilere emekli çalışan memur ve KKB yüksek esnaf veya SSK olmayan ev hanım ve diğer kişilerde hatırlanabildiği kadar doğru bilgi paylaşıldığında banka istihbarat raporu incelenir. Buna göre sizlerin 29 BANKA İÇİNDE HANGİ BANKADAN KAÇ PARA KREDİ ALABİLECEĞİZ TESPİT EDİLİR. Bu süreçte işlemler ilerledikçe sizlere SMS ile bilgi verilir.

Onay alınan müşterilerin en uygun faizlerden faydalanması öncelikler arasındadır. Tarafımızdan ön onay alan müşteriler evraklar ile ofise gelmesi ile maksimum 1 gün sonra genelde aynı gün kredisi kullandırılır.

Hizmet alır ve kullanmış olduğu kredi çeşidine göre kullandıktan sonra ödemesini yapar ve müşteri kredi kullandığı bankada kredisini devam eder böylelikle tüm işlemleriniz banka ile sizi aranızdadır.
KKB uygun olmayan veya dönem riski çok olan kişiler ipotekli kredi veya aile fertlerinden bankada sorunu olmayan kişiler desteği ile kredi kullanmasına yardımcı olunur.

İstanbul dışına işlem tüketici kredisi işlemi yoktur.
Firmamız İstanbul 2 yerde hizmet vermektedir. Yeşilköy ve kuyumcukentte görüşmek için veya onay alan müşteriler Yeşilköy ofisimize gelmelidirler.

GENEL MERKEZ TELEFON: 0212 909 15 53

LÜTFEN SİZLERDEN ÖN ÖDEME İSTEYEN KİŞİ VEYA KURUMLARA GÜVENMEYİNİZ. KREDİNİZİ KULLANMADAN KİMSEYE PARA YOLLAMAYINIZ KREDİ BAŞVURUSU YAPTIĞINIZDA SONUÇ GENE KADAR GEREKSİZ YERE FAZLA BAŞVURU YAPIP PUANINIZI DÜŞÜRMEYİNİZ.

Author Details