Blog

Genel Konut Kredisi Faiz Oranları 2017

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan kişiler genel olarak kredi kullanımını tercih ederler. Genel kredi başvurularının istatistik olarak %45 oranı konut kredisi başvuruları olmaktadır. Bireyler ellerinde peşinat olarak verebilecekleri teminatların yanı sıra yeni almış oldukları konutları da teminat olarak kredi çekecekleri bankaya göstermektedirler. Bu durumlarda bile kredi başvuruları konut için onaylanmayabilir.Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan kişiler genel olarak kredi kullanımını tercih ederler. Genel kredi başvurularının istatistik olarak %45 oranı konut kredisi başvuruları olmaktadır. Bireyler ellerinde peşinat olarak verebilecekleri teminatların yanı sıra yeni almış oldukları konutları da teminat olarak kredi çekecekleri bankaya göstermektedirler. Bu durumlarda bile kredi başvuruları konut için onaylanmayabilir.

Konut kredisi kullanımı ise yıla, konutun mevcut durumuna ve hazır halde bulunan ve önden verilen nakit paraya göre farklılık göstermektedir. Özellikle artış gösteren ve zaman ilerledikçe, ödeme, vade uzunluğu süre geldikçe kredi faiz oranları alanında da ödenecek tutarda artış görülmektedir. Bireylerin birçoğu kira ödeyerek yıllarca başkasının evine para yatırmak yerine, durumu olmasa bile kira öder gibi bankaya borçlanarak ev sahibi olmayı tercih etmektedir. Firmamız, ev sahibi olmak isteyen fakat konut kredisinden faydalanmaya müsait olmayan bireyler için onlarca farklı çözüm sunmaktadır. Kişilerin bankalar ile yaşamış olduğu ödeme durumları ve merkez bankasındaki mevcut durumu fak etmeksizin, farklı yollar izlenebilmektedir

Kredi Faizini En Az Şekilde Ödeme

Yıllardır hizmet sunarak birçok müşterinin konut sahibi olmasında, kendine uygun ödeme seçeneklerini kredi çıkmadığı durumlardan kurtararak ev sahibi yapma konusunda uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Hizmetimizin işleyişi net ve tamamen yasal olmakla birlikte, aynı zamanda kısa süreler içinde çözüm odaklı çalışmaktayız. Konut alanında kredi faiz oranları her yıl değişiklik gösterse dahi, en doğru ödeme seçenekleri, bankaların sunduğu imkanlar ve kişilerin mevcut durumlarında iyileştirme meydana getirerek, konut sahibi olmasını sağlamaktayız.
Konut kredisi faizi değerlendirilerek vade seçeneklerine uygun düşük faizler ile gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Ssk girişi olmayanlar, kkb puanlaması düşük olan bireyler, bankaların kara listesinde olan kişiler için tamamen yasal yöntemler ile kısa süre içerisinde konut kredisi kullanmasına öncülük etmekteyiz. Konut kredisinde, genel olarak faiz değerlendirmesi, mevcut konumun durumuna veya taksit seçeneklerine bağlı olarak değişiklik göstermiş olsa dahi, her banka için farklı ve düşük faiz yaptırımı uygulanması söz konusudur.

Author Details