Başvuru Koşulları

  1. Neden kredi alamıyorum sorusunun daha fazla cevabı olabilir, bunlar en genel bilinenlerdir. İhtiyacınız olan krediyi almak için doğru kurumsal bir danışmanlık hizmeti almanız son derece önemlidir.
  2. Banka istihbaratı olumsuz olan ve T.C.M.B kayıtlarından düzeltilemeyen müşterilerin, firmamızdan her hangi bir şekilde hak talep etme hakları bulunmamaktadır.
  3. Onay alıp evrakları teslim eden müşteri kredisi tespit edilen & kullanıma hazır olan müşteri, danışman firmaya KDV dâhil tutarı üzerinden faturalandırılan danışmanlık hizmet ücretini ödemekle yükümlüdür.
  4. Müşteri onaylanan kredi danışmanlığın ödemesini avukatlık, istihbarat, KKB sorgulama, araç servisi, kırtasiye, KDV dahil danışmanlık hizmet bedeli olarak alınacağı peşinen kabul ve taahhüt eder.
  5. FİNDEX kredi kayıt bürosundan sorgulama yapılmasını ve kredi araştırılmasına kabul edersiniz Danışman firmaya verdiği her türlü bilgi ve belgenin doğruluğundan sorumludur danışman firmaya verilen belgelerin asılsız ya da usulsüz olduğu tespit edilirse, hakkınızda tarafımızdan suç duyurusunda ve yasal işlemler yapılacaktır.
  6. RENASANS web sitesinde yapmış olduğum başvurudan sonra telefon, SMS, mail ile kampanya & duyurulara yasal olarak izin veriyorum ve bu konuda bir bilgi mail SMS istemiyor isem yazılı olarak iptal isteyerek reklam bilgilendirmesi gelmeyeceğini kabul ve taahhüt ediyorum
  7. Tüm başvurular telefona gelen doğrulama kodu veya ID numaramın kayıt edildiği internet üzerinden veya müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum kredi başvurusuna SMS onay kodumu paylaşarak başvurumun alınmasına onay verir bu işlemler tüm verileriniz sistemimize kayıt edilir.
  8. FİNDEX doğrulama ile yapılan giriş FİNDEX ödemesi dahil veya aldığınız tüm danışmanlık kredi kullanmadığınızda ücretsiz olup kendi FİNDEX raporunuzu yollamanız durumunda sonucunuz mesai saatleri içerisinde 1 saatte çıkacaktır.